Novinky stránek

Co pro Vás chystá Fakulta informatiky MU na začátek roku 2020

 
Picture of Petr Šatný
Co pro Vás chystá Fakulta informatiky MU na začátek roku 2020
by Petr Šatný - Monday, 30 December 2019, 8:57 PM
 

Kurzy Python, JavaScript, Embedded pro středoškoláky zdarma
Na jaro 2020 jsme připravili 3 kurzy pro středoškoláky. V kurzech programovacích jazyků Python a JavaScript po drobných krůčcích dospějeme až k vytvoření vlastní hry. V kurzu Embedded systémy budeme programovat jednočipové procesory. Studenti si sami naprogramují a zapojí vlastní zařízení, které si odnesou domů.
Kapacita kurzů je omezená, hlásit se lze do 20. 1. (10:00 ráno), kdy přihlašování uzavřeme a 21. 1. budeme zájemce informovat, zda je pro ně v kroužku místo. Čas registrace nehraje roli, důležité je pro nás vytvoření znalostně vyvážené skupiny.
Registrace a další informace: http://bit.ly/PythJavaEmbatFI


PoznejFI 21.–23. 2. 2020 (pátek-neděle)
Kdo si chce vyzkoušet Fakultu informatiky Masarykovy univerzity na vlastní kůži, má příležitost na PoznejFI (Fotogalerie). Akce je přednostně určena studentům partnerských středních škol FI MU a účastníkům Korespondenčního semináře z informatiky.
Registrace a další informace: https://poznej.fi.muni.cz/ 


Den otevřených dveří 3. 2. 2020
Nabízíme poslední příležitost k návštěvě fakultního DOD v tomto školním roce. Program bude v průběhu ledna upřesněn, ale bude podobný jako při předchozích Dnech otevřených dveří. Opět bude možné absolvovat hodinový IQ test a s předstihem tak splnit podmínky pro přijetí ke studiu na FI MU.